Call Us : +123-456-789

Biura wynajem Łódź

Home  >>  Katalog  >>  od wustenrot Firmy wg branż  >>  od wustenrot Nieruchomości  >>  Biura wynajem Łódź

Biura wynajem Łódź

Będąc inwestorem w branży wielokrotnie potrzebne są lokale na najem. W zależności od wielkości przedsiębiorstwa, jak także od sektora, w jakim firma prowadzi działalność, jej lokalizacja może okazać się istotna do realizacji danego projektu.

Lokale na najem są oferowane praktycznie wszędzie, natomiast powodzenie niejednej działalności wielokrotnie związane jest z jej korzystną lub niekorzystną lokalizacją. Poszukując nieruchomości w Łodzi powinno się zwrócić uwagę na Specjalną Strefę Ekonomiczną

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna to obszar niezupełnie 2000 hektarów, obejmująca aż trzy województwa – łódzkie, mazowieckie a także wielkopolskie. Na jej atrakcyjność wpływa nie tylko doskonała lokalizacja, lecz także specjalne, preferencyjne warunki podatkowe, a także współpraca z ośrodkami szkoleniowymi, doradczymi a także uczelniami wyższymi.

Dlaczego powinno się wybrać łódź jako miejsce swojej inwestycji?

Zapewne ze względu na zasoby ludzkie – aglomeracja łódzka to miejsce, które zamieszkuje przeszło milion osób, do tego dzięki dużej ilości szkół wyższych o bardzo wysokim poziomie kształcenia co roku na rynek pracowników trafia mnóstwo tysięcy dobrze wykształconych młodych ludzi.

Dodatkowo w Łodzi mieści się Łódzki Regionalny Park Naukowo-Technologiczny. Jest to centrum badawczo-rozwojowe, które swoją nowoczesnością oraz zaawansowaniem badań biznesowych może konkurować z wieloma ośrodkami w całej Europie.

Będąc zainteresowanym wynajmem nieruchomości w Łódzi powinno się obejrzeć temu, co ma do zaoferowania Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna. Zapraszamy do odwiedzenia strony sse.lodz.pl.

Dodaj komentarz