Call Us : +123-456-789

Sprzedaż palników na pelet

Home  >>  Katalog  >>  od wustenrot Dom  >>  od wustenrot Wyposażenie  >>  Sprzedaż palników na pelet

Sprzedaż palników na pelet

Sprzedaż palników na pelet

Obecnie coraz więcej nowoczesnych gospodarstw domowych decyduje się na ogrzewanie domu bezpieczne do środowiska. Coraz większą popularność zdobywają nowoczesne palniki na pellet.

Artykuły te są produkowane są z kwasoodpornej stali i zazwyczaj są wyposażone w części dobrej jakości.

Paliwem wykorzystywanym do ogrzewania przy pomocy takich palników jest biomasa w postaci: pelletu, agropelletu, owsa oraz pestek. Paliwa te charakteryzują się niezwykle niską emisją dwutlenku węgla do środowiska .

Inwestując w takie nowoczesne palniki do kotła, właściciel każdego obiektu ponosi dużo niższe koszty ogrzewania w porównaniu z tradycyjnym olejem oraz węglem. A oprócz tego kotłownia jest czysta, a dym wydobywający się z komina ma zapach palonego drewna.

Dla kogo jest odpowiedni palnik na pellet?

Te nowoczesne urządzenia można spokojnie podłączyć do każdego kotła węglowego, olejowego czy na gaz i do wielu pieców wykorzystywanych do paliw stałych.

W związku z tym palniki te są coraz z większym natężeniem powszechnie wykorzystywane są zarówno w małych gospodarstwach domowych jak oraz budynkach wielorodzinnych. Prócz tego są one w szeregu przypadków wykorzystywane w hotelach, piekarniach, hotelach, zakładach użyteczności publicznej, placówkach oświatowych, magazynach i różnorodnych halach produkcyjnych.

Zastosowanie palników – komfort oraz wygoda.

Niemałą zaletą tych artykułów jest możliwość ich podłączenia bez konieczności wprowadzania drogich zmian w dotychczasowej instalacji. Nawigacja pracą palników na pellet odbywa się przy pomocy intuicyjnych i niezwykle prostych w obsłudze sterowników, które to pozwalają na pełną automatyzację pracy i dają ogromny komfort ich użytkowania.

Jak wybrać palnik do pieca?

Fachowcy z tej branży potrafią indywidualnie dostosować moc palników do wymagań każdego ogrzewanego tym sposobem obiektu.

Palnik musi być dobrany odpowiednio do mocy kotła.W toku instalacji powinno się pamiętać o tym, że nazbyt mały palnik będzie zużywał wiele energii na dogrzewanie jednostki grzewczej.

Palniki te są szalenie funkcjonalnymi urządzeniami, w które inwestuje coraz szersze grono odbiorców.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 7 (ostatnio: 25.01.2020 23:10:26)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz