Call Us : +123-456-789

Silniki prądu stałego

Home  >>  Katalog  >>  od wustenrot Produkcja przemysłowa  >>  Silniki prądu stałego

Silniki prądu stałego

Silniki prądu stałego

Historia naszej firmy zaczyna się wraz z końcem drugiej wojny światowej. A to oznacza, że na polskim rynku funkcjonujemy od wielu już lat. Tak bogate doświadczenie a oprócz tego zapał a także chęć ciągłego rozwoju sprawiły, że w dzisiejszych czasach jesteśmy cenionym producentem silników elektrycznych.

Naszą specjalizacją są silniki komutatorowe zarówno prądu stałego, jak a także zmiennego. Wśród nich wyszukać mogą Państwo silniki znajdujące wdrożenie w wielu maszynach, począwszy od urządzeń przemysłu kolejowego, przez generatory mikroelektrowni, czy wirówki medyczne, a na maszynach rolniczych kończąc. A to oznacza, że obok modeli uniwersalnych, oferujemytakże modele o wzbudzeniu elektromagnetycznym, i także z magnesami trwałymi.
Poza silnikami komutatorowymi, w naszej ofercie wyszukać można także silniki serwomechanizmowe, technoprądnice napięcia stałego a oprócz tego prądnice prądu przemiennego. Bez względu jednak na to, co Państwa zainteresuje, możemy śmiało powiedzieć, że nasze artykuły to gwarancja długiej a także niezawodnej pracy. A gwarancję tą daje połączenie wiedzy naszej kadry z najwyższej jakościmateriałami, które przetwarzamy we własnym, profesjonalnym parku maszynowym. Dzięki temu z dumą podpisujemy się pod każdym wyrobem.
Pompy, wózki, elektronarzędzia, maszyny, urządzenia – efektywnie napędzamy je do działania. I to nie tylko w Polsce. Ciężka praca, solidność a także standardy obsługi klienta, którymi się wyróżniamy, dały nam uznanie także pośród odbiorców zagranicznych. Bo chociaż pracujemy pośród maszyn, najważniejsi dla nas są klienci. I z tej racji zawsze służymy naszym wsparciem a także profesjonalnym doradztwem.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 8 (ostatnio: 09.04.2020 14:08:53)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz