Call Us : +123-456-789

Nagrzewnice gazowe

Home  >>  Katalog  >>  od wustenrot Dom  >>  od wustenrot Ogrzewanie  >>  Nagrzewnice gazowe

Nagrzewnice gazowe

Nagrzewnice gazowe

Przemysłowe urządzenia grzewcze – to właśnie w ich dystrybucji się trudnimy. I to od ponad dwudziestu lat. W naszej propozycji znaleźć można jedynie doskonałej jakości urządzenia cenionych producentów. Pośród nich z dumą wymieniamy amerykańską firmę Roberts-Gordon Inc. oraz brytyjskie przedsiębiorstwo POWRMATIC Ltd.

Wsłuchując się stricte w wymagania naszych klientów i również wychodząc im naprzeciw, nasze usługi realizujemy w sposób kompleksowy. Słuchamy, doradzamy, szukamy zawsze najlepszych rozwiązań, podchodząc do każdego klienta w sposób indywidualny. A jeżeli takie jest życzenie, sprzęt dostarczamy wraz z usługą wykonawstwa instalacji.

W naszej propozycji znaleźć można między innymi promienniki, wentylatory destryfikacyjne, czy nagrzewnice gazowe. To, co je charakteryzuje, to przede wszystkim łatwość instalacji, niezwykła ergonomia, czy obronność użytkowania. Dodatkowo nasze urządzenia to rozwiązania przyjazne środowisku. Produkowane przez nie artykuły spalania nie stanowią dla środowiska żadnego zagrożenia.

Działając na terenie całej Polski, swoje usługi w zakresie doradczo-handlowym świadczymy na rzecz zarówno dużych zakładów, jak i również małych warsztatów. W ramach współpracy zapewniamy zawsze biegły serwis informacyjny, konsultacyjny i również fachowy. A oprócz tego to lecz i na etapie negocjacji, ale również w trakcie realizacji kontraktu i również w okresie pozakupowym.

Wieloletnie doświadczenie w branży oraz osobowość, że nasze urządzenia działają w tak wielu obiektach w całej Polsce, napawają nas dumą. A z drugiej strony motywują, ażeby bezustannie ulepszać jakość naszych usług i również rząd obsługi klientów.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 10 (ostatnio: 01.01.2020 12:22:49)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz