Call Us : +123-456-789

Kolczyki

Home  >>  Katalog  >>  od wustenrot Zdrowie i uroda  >>  od wustenrot Uroda  >>  Kolczyki

Kolczyki

Kolczyki

Studex jest wiodącym producentem sprzętu oraz wszelkiego gatunku akcesoriów, służących do przekłuwania uszu oraz do pielęgnacji uszu po zabiegu przekłuwania. Oferta jest dedykowana do salonów kosmetycznych a także hurtowni kosmetycznych oraz do jubilerów. Oferowany przez firmę sprzęt do przekłuwania uszu, jest najlepszej jakości, bezawaryjny, bezproblemowy w obsłudze. Sprzęt sprzedawany przez firmę Studex, zapewnia bezbolesne przebijanie uszu dzieciom, aparat ten nie powoduje huku, jest cichy, możliwie delikatny a także bezpieczny dla delikatnej skóry dziecka.
Przedsiębiorstwo Studex jest obecna na rynku od przeszło 40 lat, w tym czasie zdążyła sobie wyrobić odpowiednią renomę. Zapewnia korzystne ceny a także niemały wybór towarów w kontekście sprzętu a także akcesoriów kosmetycznych do przekłuwania uszu. Wszystkie oferowane przez przedsiębiorstwo systemy do przekłuwania uszu a także kolczyki hipoalergiczne, są produkowane w Stanach Zjednoczonych, co świadczy o ich najlepszej jakości. Przedsiębiorstwo stosuje się do rygorystycznych standardów bezpieczeństwa a także jakości, za sprawą tego wypuszczane przez nią produkty na rynek, są sterylne a także bezpieczne w użytkowaniu. Oddziały firmy znajdują się w 70 krajach, na 6 kontynentach, to zaś świadczy o dużej popularności tej firmy.
Kolczyki do przekłuwania uszu, oferowane przez Studex, są bardzo różnorodne a także dopasowane do różnych upodobań małych dzieci a także nie tylko. Bogaty wybór kolorystyczny, rozmaite modne wzory a także wielkości kolczyków, zaspokoją wszelkie, nawet w największym stopniu wymagające wymagania. Zaś preparaty do pielęgnacji kolczyków a także uszu po zabiegu, są przebadane odnośnie bezpieczeństwa, są hipoalergiczne, nikogo nie uczulają.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 9 (ostatnio: 18.10.2019 08:57:13)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz