Call Us : +123-456-789

Kleje dyspersyjne

Home  >>  Katalog  >>  od wustenrot Produkcja przemysłowa  >>  Kleje dyspersyjne

Kleje dyspersyjne

Kleje dyspersyjne

Zakłady Chemiczne BOCHEM są obecnie w naszym kraju liderem między wytwórców różnorodnych klejów przemysłowych.
W niemałej ofercie dostępnych jest ponad dwieście towarów, między których można wymienić kleje a także materiały dla obuwnictwa a także kaletnictwa. Dodatkowo przedsiębiorstwo ta produkuje kleje do podłóg, tapicerskie, meblarskie, do etykiet, papieru a także różnorodne produkty nienagannie sprawdzające się w przemyśle gumowym czy motoryzacji.
Klienci mogą zakupić doskonałej jakości kleje rozpuszczalnikowe – w tym klej neoprenowy – chloroprenowy, klej poliuretanowy, klej kauczukowy a także multum innych.
Wśród wielu dużą popularnością cieszą się kleje neoprenowe, które są jednoskładnikowymi produktami wykonanymi na bazie polichloroprenu.
Neopren jest kauczukiem syntetycznym wykonanym opierając się na monomeru chloroprenowego i również tworzy on roztwór w połączeniu z Różnorakimi rozpuszczalnikami organicznymi takimi jak: aceton, estry alkohole a także etery. Natomiast w połączeniu z wodą tworzy klej wodny.
Na rynku klej ten występuje najczęściej w postaci płynnej, co znacznie ułatwia nakładanie go na niemałych powierzchniach. Dodatkowo jest produkowany w postaci nie cieknącego żelu.
W toku użycia klej po wyparowaniu rozpuszczalnika zamienia się w folię klejącą. Jego nakładanie odbywa się przez pokrycie klejem obu podłoży bądź wyłącznie jednego podłoża.
Neoprenowe kleje mają powszechne zastosowanie, dlatego że umożliwiają one łączenie wielu różnorodnych podłoży tj.: drewno, kauczuk, skóra, metal, szkło, ceramika, korek czy sztywne PVC.
Natomiast klej tapicerski jest to wszechstronny towar przemysłowy nienagannie sprawdzający się w wielu zastosowaniach tapicerskich.
Cechuje się jego osoba perfekcyjną odpornością termiczną spoiny,
przyczepnością do podłoża a także uniwersalnością.
Klej ten Nienagannie nadaje się do napraw obuwia czy napraw tapicerki, a w przede wszystkim takich elementów jak: boczki, pianki, wykładziny a także wielu innych.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 9 (ostatnio: 09.01.2020 04:38:47)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz