Call Us : +123-456-789

Klej rozpuszczalnikowy

Home  >>  Katalog  >>  od wustenrot Produkcja przemysłowa  >>  Klej rozpuszczalnikowy

Klej rozpuszczalnikowy

Klej rozpuszczalnikowy

Jeden z liderów produkcji klejów przemysłowych w Polsce, od niespełna 30 lat funkcjonujący na rynku, o dużym asortymencie, mogącym służyć w wielu branżach: produkcji meblarskiej (w tym kleje tapicerskie do kanap, łóżek i innych), podłogowej, produkcji wyrobów gumowych, produkcji motoryzacyjnej, produkcji etykiet i papieru przylepnego. Producent klejów o ugruntowanej pozycji na rynku, z doświadczoną kadrą zarządzającą, Dzięki przeszło 200 pozycjami w asortymencie w propozycji zapewnić może odpowiednią jakość już od początku współpracy.

Prócz tego producent klejów posiada w propozycji usługi sklejania i produkcji kompozytów laminowanych, w których dostępne są: laminowanie, sklejanie, impregnacja, powlekanie, powlekanie samoprzylepne. Dzięki odpowiedniemu zapleczu, producent klejów jest w stanie zaproponować usługę za pomocą klejów wodnych, rozpuszczalnikowych czy termotopliwych.

Dzięki posiadaniu własnego laboratorium badawczego, producent ma możliwość opracowania nowych produktów bądź dopasowywanie ich pod indywidualne oczekiwania każdego klienta. Przedsiębiorstwo ponadto posiada Certyfikat ISO 9001, co jest bezpośrednim potwierdzeniem zarówno jakości oferowanych produktów jak i dbałości o dobro klienta.

Dziś przedsiębiorstwo jest wiodącym producentem klejów w Polsce. Dzięki 2 zakładom produkcyjnym o najlepszej klasy urządzeniach do produkcji, oczekiwania każdego klienta, zarówno jakościowe, ilościowe jak i serwisowe oczywiście zostaną odpowiednio zaspokojone. Od 2014 przedsiębiorstwo należy do firmy SOUDAL – kluczowego, światowego, producenta mas uszczelniających, klejów i innych wyrobów chemicznych.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 14 (ostatnio: 06.03.2020 06:18:09)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz