Call Us : +123-456-789

Asystentka stomatologiczna

Home  >>  Katalog  >>  od wustenrot Edukacja i Nauka  >>  Asystentka stomatologiczna

Asystentka stomatologiczna

Asystentka stomatologiczna

NSB w Rzeszowie, od ponad 20 lat, świadczy swoje usługi edukacyjne dla dorosłych. W dzisiejszych czasach posiada ona dwie placówki w Rzeszowie, w tym Niepubliczną Szkołę Biznesu oraz Policealną Szkołę Zawodową oraz placówkę Niepublicznej Szkoły Biznesu w Tarnowie. Wszyskie te szkoły posiadają uprawnienia szkoły publicznej, a przyjęcia kandydatów następują według kolejności zgłoszeń. Nie ma tu egzaminów wstępnych.

Szkoła ta posiada mnóstwo zalet. W głównej mierze zatrudnia wykwalifikowaną kadrę pracowników, którzy mają duże doświadczenie w nauczaniu. Co więcej proponuje nagrody rzeczowe, za wysokie wyniki w nauce oraz zapewnia realizację autorskich programów nauczania. Uczeń może sobie też wybrać język zagraniczny, którego chce się nauczyć.

Szkoła współpracuje z różnymi pracodawcami, w następstwie tego uczniowie mają szansę na zatrudnienie po skończeniu nauki, jak i przygotowuje uczniów do zdawania egzaminów OKE.

Szkoła policealna proponuje kształcenie dla dorosłych na różnych kierunkach. Najpopularniejsze z nich to higienistka stomatologiczna, technik dentystyczny, masażysta, terapeuta zajęciowy, opiekun medyczny, opiekun w domu pomocy społecznej, opiekunka środowiskowa, technik informatyk, florysta, technik usług kosmetycznych czy opiekunka dziecięca. Jak widać wybór jest spory i stwarza duże możliwości rozwoju zawodowego.

Sale lekcyjne są w odpowiedni sposób wyposażone, tak aby uczniowie mogli w nich odbywać zajęcia teoretyczne i praktyczne. W tej szkole można się nauczyć gruntownie swojego przyszłego zawodu.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 13 (ostatnio: 15.03.2020 20:45:59)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz